Kiadványszerkesztő

Érdekel az informatika, a digitális fotózás, webdesign?

Szereted a számítógépes játékokat, a színes újságok, folyóiratok és a különlegességeket bemutató képes albumok, könyvek világát, de nem érzel elég tehetséget a rajzoláshoz, grafikához?

Szeretsz a telefonoddal képeket készíteni, böngészed az internet, a facebook, a reklámok képekkel érdekes feliratokkal ellátott, információgazdag világát? Szívesen „lógsz” ezeken? Eszedbe jutott már, hogy ilyenek készítése Neked való munka lenne? De nem érzel elég tehetséget a rajzoláshoz, grafikához?

Érdekel, hogy hogyan készülnek a filmek fantasztikus hátterei és reklámplakátjai? Érdekel a 3D, a látványtervezés?

Szeretnél többet tudni a digitális design alkalmazott művészeti világról?

Gondolkozol arról, hogy ilyen irányokban folytatnál szívesen felsőfokú tanulmányokat vagy ilyen témákkal foglalkozó munkahelyen dolgoznál egy fiatalos, kreatív csoport aktív tagjaként?

Válaszd KIADVÁNYSZERKESZTŐ képzésünket és jelentkezz most!

Tudsz majd ilyeneket csinálni és meg is tudsz majd ebből élni!

Végzős grafikusok munkái

A Kiadványszerkesztő szakember stúdiókban, szerkesztőségekben, könyvkiadóknál és nyomdákban végez szakmai tevékenységet.
Adott oldalak szöveg, kép, grafikai stb. anyagait összeállítja, tördeli a tipográfiai leírás, grafikai terv alapján, annak szellemében.
Vázlat, grafikai terv alapján vektoros rajzokat, grafikákat készít.
Számítógépes perifériákat, adatállományokat és szoftvereket kezel, képeket digitalizál, méretez, módosít, illetve feldolgoz.