Grafikus

Érdekel a számítógépes grafika, a fotózás, a művészetek, általában a képalkotás, az érdekes és színes reklámok?

Szereted a fantasy vagy az anime, a képregények világát?

Szeretsz rajzolni, esetleg festeni?

Érdekel, hogy szabadkézzel és számítógéppel hogyan lehet például egy almát, egy arcot vagy egy szuperhőst, egy kedves rajzfilm figurát, egy kabala állat karaktert lerajzolni és tervezni. Érdekel a 3D, a látványtervezés?

Szeretnél többet megtudni korunk művészeti alkotóiról és alkotásairól? Például, kik, és hogyan tervezték grafikusok a Batman, a Gyűrük ura, vagy a Csillagok háborúja főhőseinek alakjait, milyen ötletek megrajzolásával készítették ezek látványvilágát?

Szeretnél saját rajzaiddal, képeiddel illusztrálni a számodra legkedvesebb zenéket, dalokat?

Terveznél CD borítót, koncert vagy filmplakátot a leghíresebb világsztároknak?

Gondolkozol arról, hogy ilyen irányokban folytatnál szívesen felsőfokú tanulmányokat vagy ilyen témákkal foglalkozó munkahelyen dolgoznál egy fiatalos, kreatív csoport aktív tagjaként?

Válaszd GRAFIKUS képzésünket és jelentkezz most!

Tudsz majd ilyeneket csinálni és meg is tudsz majd ebből élni!

Végzős grafikusok munkái

A grafikus tervezőstúdiókban, reklámügynökségeknél, könyv és lapkiadóknál vagy saját vállalkozásban végzi szakmai tevékenységét. Munkája során vezetőtervező mellett a grafikai tervezési folyamatban különböző szakirányú tevékenységeket és kisebb önálló tervezési munkát végez.