KIADVÁNYSZERKESZTŐ

Kiadványszerkesztő

Érdekel az informatika, a digitális fotózás, webdesign?

Szereted a számítógépes játékokat, a színes újságok, folyóiratok és a különlegességeket bemutató képes albumok, könyvek világát, de nem érzel elég tehetséget a rajzoláshoz, grafikához?

Szeretsz a telefonoddal képeket készíteni, böngészed az internet, a facebook, a reklámok képekkel érdekes feliratokkal ellátott, információgazdag világát? Szívesen „lógsz” ezeken? Eszedbe jutott már, hogy ilyenek készítése Neked való munka lenne? De nem érzel elég tehetséget a rajzoláshoz, grafikához?

Érdekel, hogy hogyan készülnek a filmek fantasztikus hátterei és reklámplakátjai? Érdekel a 3D, a látványtervezés?

Szeretnél többet tudni a digitális design alkalmazott művészeti világról?

Gondolkozol arról, hogy ilyen irányokban folytatnál szívesen felsőfokú tanulmányokat vagy ilyen témákkal foglalkozó munkahelyen dolgoznál egy fiatalos, kreatív csoport aktív tagjaként?

Válaszd KIADVÁNYSZERKESZTŐ képzésünket és jelentkezz most!

Tudsz majd ilyeneket csinálni és meg is tudsz majd ebből élni!

GRAFIKUS

Grafikus

Érdekel a számítógépes grafika, a fotózás, a művészetek, általában a képalkotás, az érdekes és színes reklámok?

Szereted a fantasy vagy az anime, a képregények világát?

Szeretsz rajzolni, esetleg festeni?

Érdekel, hogy szabadkézzel és számítógéppel hogyan lehet például egy almát, egy arcot vagy egy szuperhőst, egy kedves rajzfilm figurát, egy kabala állat karaktert lerajzolni és tervezni. Érdekel a 3D, a látványtervezés?

Szeretnél többet megtudni korunk művészeti alkotóiról és alkotásairól? Például, kik, és hogyan tervezték grafikusok a Batman, a Gyűrük ura, vagy a Csillagok háborúja főhőseinek alakjait, milyen ötletek megrajzolásával készítették ezek látványvilágát?

Terveznél CD borítót, koncert vagy filmplakátot a leghíresebb világsztároknak?

Válaszd GRAFIKUS képzésünket és jelentkezz most!

Tudsz majd ilyeneket csinálni és meg is tudsz majd ebből élni!

Végzős grafikusok munkái

Álmodtál egy világot magadnak, itt állsz a kapui előtt! Segíthetünk, hogy beléphess rajta?!

Álmodtál egy világot magadnak

8. után jelentkezz a NABIS MŰVÉSZETI TAGOZATOS szakGIMNÁZIUMÁBA!

Szeretsz rajzolni, esetleg festeni? Mindig jó voltál rajzból? Netán rajzszakkörös is voltál, már nyertél rajz pályázaton, már kiállították valamelyik alkotásodat? Nem a kedvenced a matek vagy a fizika, de azért szeretnél érettségizni?

Szereted a számítógépes játékokat, a színes újságok, és a különlegességeket bemutató képes albumok, könyvek, az anime, a képregények, az animációs és fantazy filmek világát?

Szeretsz a telefonoddal képeket készíteni, böngészed az internet, a facebook, az instagram képekkel érdekes feliratokkal ellátott, információgazdag világát? Szívesen „lógsz a neten” és gyakran csak úgy magadban rajzolgatsz, különös képeket látsz, amikor álmodozol zenehallgatás közben? Örömmel próbálod ezeket lerajzolni vagy megfesteni. Vágysz arra, hogy megdicsérjenek az ilyen próbálkozásaidért. Jó lenne, ha suliban is többet foglalkozhatnál ezek alkotásával?

Szeretnél saját rajzaiddal, képeiddel illusztrálni a számodra legkedvesebb zenéket, dalokat? Terveznél CD borítót, koncert vagy filmplakátot a leghíresebb világsztároknak?

Jó lenne, ha abból élhetnél, hogy remekül megtanultál rajzolni és számítógépes grafikai programokat használni? Szívesen szereznél ilyen szakterületen később diplomát?

Érdekel, hogy szabadkézzel és számítógéppel hogyan lehet például egy almát, egy arcot vagy egy szuperhőst, egy kedves rajzfilm figurát, egy kabala állat karaktert lerajzolni és tervezni?

Érdekel a számítógépes grafika, a digitális fotózás, a művészetek, általában a képalkotás, a 3D, a látványtervezés?

Érdekel az informatika is, a digitális fotózás, hogy hogyan készülnek az animációk, a filmek fantasztikus hátterei és reklámplakátjai?

Szeretnél többet megtudni korunk művészeti alkotóiról és alkotásairól? Például, kik azok a grafikusok és hogyan tervezték például a Csillagok háborúja, a Marvel filmek, vagy a Harry Potter, vagy a Shrek főhőseinek alakjait, milyen ötletek megrajzolásával készítették ezek látványvilágát? Kik a legnagyobb graffitisek, streetart alkotók, animések, tetováló művészek, reklámgrafikusok, rajzfílmesek és hogyan alkotnak?

Akkor, …

Jelentkezz most a Művészeti tagozatos középiskolánk képző és iparművészeti ágazatba tartozó GRAFIKUS szakára!

Megtanulhatsz ilyeneket csinálni és meg is tudsz majd ebből élni!

Alkoss és tanulj!

Alkotva tanulni!

Alkotva tanulni jó érzés!